• ALTIN (TL/GR)
  1.866,38
  % -1,07
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9919
  % 0,23
 • € EURO
  31,2252
  % -0,16
 • £ POUND
  36,3918
  % -0,22
 • ¥ YUAN
  4,0449
  % -0,05
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

NWC Coin Hangi Borsada?

nwc coin nedir

NWC Coin’in işlem gördüğü borsalar şu şekilde verilmiştir:

 • DigiFinex,
 • KuCoin,
 • Gate.io,
 • HitBTC kripto para borsaları da NWC Coin’in yer aldığı borsalardır.

NWC Coin Nedir?

nwc coin gelecegi

NWC, acemi tüccarlardan kripto para uzmanlarına kadar geniş bir yelpazede pek çok kişinin kullanabileceği bir kripto para birimidir. NWC Coin, bir kripto para tüccarının ihtiyacı olan her şeyi tek bir şekilde sunmayı sağlayan ve kullanıcıların birbirlerinden öğrenebilecekleri, kaliteli içerikleri yayınlamak için NWC Coin kazanabilecekleri bir ekosistem oluşturmayı amaç edinmiştir. NWC, blok zinciri teknolojisi ve kripto para birimi ticareti yapmaya yönelik, eğitime odaklı online bir platform olmasının yanı sıra News Crypto mobil uygulaması üzerinden kripto para oyunları ve ek özelliklere erişim sağlayabilmek için kullanılmaktadır.

NWC Coin Piyasaya Ne Zaman Çıkmıştır?

NWC Coin’in çıkış tarihi, 2019 senesi olarak bilinir. News Crypto tarafından piyasaya çıkan NWC Coin, merkeziyetsiz kripto para birimi ve aynı zamanda yatırım aracıdır. 2019 senesinde üretilmeye başlanan NWC Coin’i News Crypto ile birlikte düşünebilirsiniz. Kripto para uzmanları, daha deneyimli olan Trader’ı bünyesine katarak topluluğu büyütmeyi amaçlayan geliştiricilerin tercih ettikleri topluluk odaklı yaklaşımları beğenmişlerdir. Ayrıca kripto para uzmanları tarafından NWC jetonun 280 milyon tane ile sınırlandırılması iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu nedenlerden dolayı uzmanlar, News Crypto gibi pek çok platformun gelecekte ilgi odağı olacağını düşünürler.

Nwc Coin Nasıl Alınmaktadır?

Nwc coin almak için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

 • Öncelikle NWC Coin alabilmek için coinin işlem gördüğü kripto para borsaları üzerinde hesap oluşturmak gerekmektedir. NWC Coin Ku coin, Gate.io ve HitBTC gibi pek çok kripto para borsalarında işlem görmektedir. Bu borsalardan birini tercih ederek internet sayfalarına giriş yapın.
 • Ardından kripto para hesabı oluşturun. Kayıt işlemlerinin ardından hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir.
 • NWC Coin alabilmek için doğrulanmış olan hesabınıza para transfer işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Kripto para alım – satım sekmesi üzerinden NWC Coin alma emri verin.
 • Para satın alma işleminin ardından satın aldığınız coini borsada ya da donanım cüzdanlarda saklayabilirsiniz. Olası bir siber saldırı durumunda paranızın risk altında olmasını istemiyorsanız, paranızı daha güvenli olan donanım cüzdanlarda saklamanız önerilmektedir. Tüm bu adımları Tüm bu adımları doğru ve eksiksiz olarak tamamlamanız halinde coin satın alma işlemini bitirmiş olursunuz.

NWC Coin Kullandığı Altyapı Nedir?

nwc coin nedir

NWC Coin’in altyapısı, piyasaya ilk çıktığı zaman Stellar altyapısı olsa da şu anda Binance altyapısı kullanılmaktadır. NWC Coin’in toplam market hacmi 300 milyon dolar olarak bilinmektedir. Maksimum arzı 280 milyon adet olan coinin toplan arzı 270 milyondur. Dolaşım içerisindeki arzı ise 150 milyon adet olarak bilinir.

NWC Coin’in Avantajları Nelerdir?

NWC’nin iyi yönleri şu şekilde verilmiştir:

 • NWC Coin, amatör yatırımcılardan kripto para uzmanlarına kadar geniş bir skalaya hitap etmektedir.
 • NWC Coin’in maksimum arz miktarı 280 milyon ile sınırlandırılmıştır. Bundan dolayı da deflasyonist bir model çizilmiş olur. Deflasyonist model, hizmet ya da malın ucuzlaması ile bu hizmet ve malın alım taleplerinin de düşmesi anlamına gelmektedir. Ürünlerin fiyatlarının düşmesine rağmen kendisinin alıcı bulamaması şeklinde de tabir edilebilir.
 • Ödül ve teşvik sistemleri ile platformun büyümesi en büyük hedeflerin arasındadır.
 • NWC Coin, üyelik işlemlerinden bilgi paylaşım sürecine kadar tüm ihtiyaçlar için kullanılabilir.

NWC Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

NWC Coin’in kötü olan özellikleri şu şekilde verilmiştir:

 • Devam etmekte olan düşüş trendi, yatırımcıların coine olan ilgisini azaltabilmektedir.
 • Coini siber saldırı riskine karşı korunması için borsada tutulması genel olarak riskli kabul edilir. Bunun için donanım cüzdanlarda saklanması en uygunudur. Uzmanlar tarafından satın alınan coinlerin donanım cüzdanların saklanması önerilmektedir.

NWC topluluğu, nitelikli ve tanınır bir yatırım platformu olmak için önemli yeniliklerle büyümeyi amaçlamaktadır. Analizci ve uzmanlar tarafından başta amatör yatırımcılar olmak üzere farklı bir deneyime sahip olan Trader’ların topluluğa katılmak için pek çok sebebi bulunduğu ifade edilir. Topluluğun yerel kripto para birimi olan NWC Coin, ekosisteme kullanıcıları dahil etmek amacı ile kullanılmaktadır. Aynı zamanda NWC platformu deflastyonist bir model benimsediği için token fiyatının, News Crypto platformunun yaygınlaşması ile artabileceği düşünülür.

Ayrıca BAR Coin (FC BARCELONA FAN TOKEN) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları adlı yazımıza göz atın!

NWC Coin’in Geleceği Nasıl Yorumlanır?

NWC Coin’in geleceği, diğer kripto para piyasalarının geleceğiyle beraber düşünülebilir. Uzmanlar, daha deneyimli trader’i bünyesine alarak topluluğu büyütmeyi amaçlayan geliştirici bireylerin tercih ettikleri topluluk odaklı yaklaşım sistemlerini oldukça beğenmektedirler. Aynı zamanda NWC Coin’in 280 milyon ile sınırlandırılması, deflasyonist bir model izlediğinden uzmanlar tarafından olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Uzmanlar, kripto para yatırımına artan ilgi ile bilgi ve deneyime sahip olan ihtiyacın da artacağını düşünmektedir. Ayrıca NWC Coin gibi bilgi ve tecrübe aktarmaya odaklı olan platformların da öne çıkacağını ifade etmektedirler.

NWC Coin Projesinin Amacı Nedir?

NWC Coin platformunun hedefleri, kullanıcıların birbirlernin tecrübe ve bilgilerinden yararlanarak kaliteli içerikler yayınlamasını, birlikte NWC Coin kazanabilecekleri topluluk odaklı ekosistem oluşturmaktır.

NWC Coin Özellikleri Nelerdir?

NWC Coin’in öne çıkan yönleri olarak en başta kripto para yatırımlarının yaşadığı sorunlara odaklanarak geliştirildiğinden çözüm odaklı bir sisteme sahip olduğu söylenebilir. Bundan dolayı da NWC Coin projesinin genel olarak amaçları arasında kripto para yatırımcılarının işlerini kolaylaştırmak olur.