• ALTIN (TL/GR)
  1.627,83
  % -0,87
 • AMERIKAN DOLARI
  27,3861
  % 0,25
 • € EURO
  29,0664
  % -0,07
 • £ POUND
  33,4657
  % 0,04
 • ¥ YUAN
  3,7585
  % 0,18
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Garanti BBVA Bonus Kart Limiti Ne Kadar?

garanti bankasi

Garanti BBVA bonus kartı limitleri banka tarafından minimum ve  maksimum olarak belirlenmiştir. Garantinin müşterilerinin kullanabileceği bonus kartının maksimum tutarı 4.000 TL olarak ayarlanmıştır. Garanti BBVA bonus kart limitlerinde maksimum tutar bir kart başına ayrı olarak tanımlanır ve her kart için ayrı limitler bulunur. Garanti BBVA internet bankacılığı ve 444 0 333 müşteri iletişim merkezi ile yapılacak olan nakit çekimleride maksimum sınır nakit çekim limitleri eş değerdir. Bonus kart limiti her müşteriye ayrı olarak belirlenir ve bu belirlemelere kişinin işi, malı/mülkü vesaire birçok bilgi etki eder. Bu bilgiler ve kredi notu eşliğinde müşterinin bonus kart limiti belirlenir. Bu sayede müşteriler sunulan limit tutarı ile kullanıma açılacaktır. Bonus kart limitlerinde minimum tutar genellikle 1-2.000 arasında değişiklik gösterir. Bu limitler belirlenirken müşteri özelliklerine bakıldığı gibi her müşteriye kart verilmesi de söz konusu değildir. Bu yüzden müşterilerin banka şubelerine direkt olarak başvuru yapmaları oldukça önemlidir. Bu sayede kredi kartı alınma şansı yükselecektir. Bonus kart her müşterinin almasına olanak tanınan bir karttır. Bonus kart limitleri her müşteri için değişiklik gösterirken genellikle standart müşteriler için maksimum tutar 4.000 TL olarak banka tarafından belirlenmiştir.

Garanti BBVA Bonus Genç Kart Kimler Alabilir?

garanti bankasi islem

Garanti BBVA bonus genç kartlarını alabilmek için bankanın sunduğu bazı şart ve koşullar bulunur. Bu koşullara uygun olan her müşterinin bonus genç kart almasına olanak tanınır. Bonus genç şartlar 18-25 yaş arası müşterilere verilen bir kart türüdür. Bonus genç kredi kartları ile müşteriler istediği zaman kampanyalara katılım sağlayabilir, fırsatlardan faydalanabilir ve bonus kazanma şansına sahip olurlar. Garanti BBVA bonus genç kartın müşterilerine özel sunduğu birçok avantaj bulunur. Bu avantajlar sayesinde gençlerin bonus kazanmasına destek veren garanti genç kart aidatı için herhangi bir ödeme talebinde de bulunmaz. Bonus genç kart özellikleri ise şu şekildedir:

 • Bonus genç kart, bir diğer adıyla öğrenci kart ile yapılan alışverişlerde bonus ve farklı taksit seçenekleri bulunuyor. Bonus genç karta sahip olan gençlerin garanti ortaklıkları ile oluşturduğu taksit seçeneklerinden faydalanabilmek için tek yapılması gereken bonus genç kart’a sahip olunmasıdır.
 • Bonus genç kartta yıllık ve aylık aidat, kart kullanım ücreti ödenmez.
 • Türkiye’nin en büyük ağı olan bonus üye işyerlerinde bol bonus kazanma şansı bulunur.
 • Biriken bonuslar ile bonus program ortaklıklarının bulunduğu her yerde bedava alışveriş yapılabilir.
 • İstenilen bonus kampanyalarına mobil bankacılıktan veya kısa mesaj yöntemi ile katılım sağlanabilir.
 • Tüm garanti BBVA ATM’lerinden vadesiz hesaplara ulaşım sağlanabilir, Paracard ile para yatırma/çekme işlemleri kolayca yapılabilir.
 • Tüm harcamalarda kullanılabilecek olan işlem taksitlendirme ve erteleme özelliği bulunur.

Bonus genç kart özellikleri, kampanyaları dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Bu yüzden aktif kampanyaların ve koşulların öğrenilebilmesi için garanti BBVA’nın resmî internet sayfasının incelenmesi gerekir.

Ayrıca Akbank Cebe Gelen Havale Nasıl Çekilir? adlı yazımıza göz atın!

Garanti BBVA Bonus Kart Nedir?

Garanti BBVA bonus kartı Türkiye’nin en çok marka ile anlaşması bulunan çipli kredi kartıdır. Bonus kart ile Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard/VISA/AmEx amblemlerinin bulunduğu her işletmede alışveriş yaptıkça bonus kazanma şansı bulunur. Bonus kart, garanti BBVA müşterilerine her alanda fırsat ve avantajlardan faydalanabilirler. Bonus kart ile müşterilerin nakit ihtiyaçları karşılanırken, tüm alışverişlerde de geçerli olan bir kart türüdür. Bonus kart müşterilerine sunulan birçok hizmetin yanında en çok sunulan fırsatlar ise şöyledir:

 • Araç arızalarından, çilingir, çiçek gönderimi hizmetine kadar birçok alanda özel asistan desteği.
 • Yurt dışında bonus kart müşterilerinin ihtiyaç duyduğu taktirde acil yardım durum hizmeti.

Bonus DIJI Nedir, Özellikleri Nelerdir?

garanti bankasi

Bonus DIJI ile, bonusun müşterilerine sunduğu fırsatlardan tüm DIJI ve bonus trink müşterileri faydalanabilir. Kart başvurusundan sonra, olumlu sonuçlandığı taktirde kartın müşteriye ulaşmasına gerek olmadan onay anından sonraki süreçte kullanıma başlanabilir. Bonus DIJI kartında yalnızca müşterinin adı ve soyadı verilir. Başka herhangi bir bilgi kartın üzerinde yer almaz. Kart teslimi gerçekleşmeden önce BonusFlaş üzerinden QR ile ödeme sistemi gerçekleştirilir. GarantiPay ile kart bilgileri paylaşılmadan internet üzerinden alışveriş yapmak mümkündür. Bonus DIJI kartın diğer bonus kartlardan farkı ise kartın üzerinde yalnızca isim ve soyad yer alıyor almasıdır. Diğer kart türlerinde bulunan kart numarası, CVV, son kullanma tarihi gibi bilgiler yer almaz. Bonus DIJI kartın yıllık aidat ücreti bonus kart ile aynıdır. Bonus ve DIJI kart bulunması dahilinde yalnızca bir kartın aidat ücreti ödenir.

Ayrıca Akbank Artı Para Nasıl Kullanılır? adlı yazımıza göz atın!

Garanti BBVA Biriken Bonuslar Nasıl Kullanılır?

Garanti BBVA kartları ile yapılan alışverişlerde biriken bonuslar, bonus program ortaklığı bulunan her işletme ve kurumda indirimli alışveriş yapmaya olanak tanırken, bedava alışveriş seçeceğinede olanak sağlıyor. Biriken bonus tutarlarına göre yapılan alışverişlerin tamamı veya belli bir kusum ödenerek alışveriş tamamlanabilir. Garanti BBVA Bonus kartın geçerliliği genellikle birkaç ay içerisinde geçerlidir; fakat bonusların süresi uzatılmak istenir ise başvuru yapılarak bonuslar 2 yıla kadar uzatılabilir. Biriken bonuslar, müşterinin turna hesabına aktarılarak uçak veya otobüs bileti alımlarında da kullanılabilir. Biriken bonusların kullanmak için gerekli olan tek şart, alışveriş yapılacak olan iş yerinin bonus program ortaklığı içerisinde olması gerekir. Bonus içerisinde bulunan birikimler 2 takvim yılı içerisinde tamamen kaybolur.