• ALTIN (TL/GR)
  1.889,74
  % -0,60
 • AMERIKAN DOLARI
  28,8814
  % -0,26
 • € EURO
  31,5007
  % -0,89
 • £ POUND
  36,5182
  % -0,65
 • ¥ YUAN
  4,0462
  % -0,24
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Denizbank kredi kartım nerede? Sorgulama

denizbank kredi islemleri

Denizbank kredi kartı sorgulaması SMS yöntemi ile yapılabilmektedir. Denizbank kredi kartı teslimat süresi yaklaşık bir hafta sürmektedir. Denizbank başvurulan kartı bastırılıp dağıtıma verildiğinde başvuru yapan kişiye bilgilendirme SMS’i gelecektir. Bu SMS’te Denizbank kargo takip bilgileri bulunur. Bu bilgileri kullanarak online kargo takibi yapılarak Denizbank kredi kartının gelişi ile alakalı bilgi sahibi olunabilir.

Denizbank Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

denizbank kredi karti islemleri

DenizBank kredi kartı çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • DenizBank Bonus
 • DenizBank Gold
 • DenizBank Platinum
 • DenizBank Black
 • DenizBank Bonus Taraftar Kartları
 • DenizBank Emekli Bonus
 • DenizBank Şehir Kartları

DenizBank Bonus kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm harcamalarınızdan bonus kazanılabilir. DenizBank Gold kart ile çeşitli şartlara bağlı %25 bonus, Platinum kart ile ekstre tutarı yeterince olursa %50 bonus ve DenizBank Black kart ile 3 kat bonus kazanma şansı yakalanılabilir. Bununla birlikte DenizBank Emekli Bonus kartı kültür-sanat, seyahat, fatura ödemelerinde ve eczane alışverişlerinde birçok avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca Girişimci Hibe Desteği Nasıl Alınır? adlı yazımıza göz atın!

DenizBank Kredi Kartı Başvuru Şartları Nelerdir?

DenizBank tüm kredi kartlarına başvuru yapabilmek için gerekli şartlar aşağıdaki gibidir:

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • yeterli kredi notuna sahip olmak
 • belgenelebilir gelire sahip olmak

Aynı zamanda kart başvurusunun olumlu değerlendirilebilmesi açısından kişinin mesleki durumu, gelir düzeyi ve çalışma geçmişi de oldukça önemlidir. DenizBank kredi kartı başvurusu yapmanız için şubeye gidilmesine gerek yoktur. DenizBank kredi kartı başvurusu yapılabilir.

DenizBank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Neler? DenizBank kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler aşağıdaki gibidir:

 • kimlik bilgileri
 • iletişim bilgisi
 • gelir gösterir belge: bu gelir gösterir belge her zaman istenmez eğer sistemde gelir durumunuzun dökümü çıkmazsa istenebilir.

DenizBank Kredi Kartı Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı başvuru takibi şu yöntemlerle yapılabilmektedir:

 • DenizBank kredi kartının başvuru sonucunu sorgulamak için 0850 222 0 800 numarasını aranabilir ya da şube ile görüşüp bilgi alınabilmektedir.
 • Kredi kartı başvurusu genellikle 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde sonuçlanır. Ayrıca kredi kartınız onaylandıktan sonra başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde kart sahibine ulaştırılır.

Denizbank Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Denizbank kredi kartının basımı tamamlandığında kart sahibine kısa mesaj veya telefonla ulaşarak adresini, telefon numarası bilgisini ve tüm bu bilgilerin doğruluğunu teyit edecek ve kartının basıldığını, ne zaman teslim edileceği üzere dağıtım firması kuryeye teslim edildiği bilgisini verecektir. Kredi kartının geliş süresi 3-5 gün gibi bir sürede ulaşmak durumundadır. Eğer hala ulaşmamışsa mutlaka kartın teslim edildiği kurye firmasını öğrenilmesi ve kurye ile görüşülmesi gerekir.

Denizbank Kredi Kartını Kargodan Başkası Teslim Alabilir Mi?

Kurye firmasından adrese getirilen bankamatik veya kredi kartı yalnızca kart sahibi ile aynı soyadı taşıyan bir aile bireyine teslim edilebilir. Soy isim farklılığı olan kişiye teslim edilmez. Kurye tarafından kişinin adresinde ulaşılamadığı vb. gerekçelerden dolayı teslim edilmeyen kredi kartı Denizbank merkezine geri iade edilir. Bu durumda yine Denizbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kartın tekrar gönderilmesini talep edilmesi gerekecektir. Denizbank Bonus Kredi Kartı veya Bankamatik kartının teslimat durumunu, hangi kuryede olduğunu, kurye takip işlemlerini gerçekleştirmek için Denizbank Müşteri Hizmetlerini aramanız ve Bankamatik veya Bonus kredi kartının hangi kurye firmasına teslim edildiğini, hangi referans numarasına sahip olduğunu öğrenilmesi gerekecektir. Kredi kartının hangi kuryeye teslim edildiğini Denizbank Bonus Kredi Kartı veya Bankamatik kartının teslimat durumunu, hangi kuryede olduğunu, kurye takip işlemlerini gerçekleştirmek için Denizbank Müşteri Hizmetlerini aranması ve Bankamatik veya Bonus kredi kartınızın hangi kurye firmasına teslim edildiğini, hangi referans numarasına sahip olduğunun öğrenilmesi gerekecektir. Kredi kartınızın hangi kuryeye teslim edildiğini Kredi kartının hangi kuryeye teslim edildiğini gösteren herhangi bir internet sayfası bulunmamaktadır. Eğer Denizbank Bankamatik veya Kredi Kartınızın Aktif İleti KuryeFirmasına Teslim edildiğini biliyorsanız Aktif İleti kurye web sitesinden kartınızın durumunu sorgulamak ve aktif kurye müşteri temsilcisi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Denizbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

denizbank kredi islemleri

Denizbank kredi kartının alınması şubeden, internet bankacılığından veya telefonla Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak, birçok şekilde kart başvurusu yapılabilir. Denizbank kredi kartı almak için bazı durumlarda kişiler kendileri başvuruda bulunurken, bazı durumlarda ise banka uygun bulduğu müşterilerine kredi kartı teklifi yapar. Bu nokta müşterinin ekonomik durumu, ödemeleri ve mali portföyü ile oldukça yakından ilgili bir durumdur.
Bu noktalar ışığında Denizbank kredi kartı almak için istenen kredi kartının türüne, limitine ve yapısına özel olan başvuru yöntemleri ve başvuru yapılabilecek yerler vardır. Genel olarak kredi kartı başvuruları en yaygın olarak internet bankacılığı ile mobil bankacılık uygulaması ile ve şubeye giderek ya da kısa mesaj yoluyla yapılır. Bazı promosyonlu kredi kartlarına ise internet üzerinden yapılan başvurular sonucunda son derece hızlı bir şekilde kredi kartı alabilmek mümkün olur.

Ayrıca İŞGEM Desteği Nasıl Alınır? adlı yazımıza göz atın!

Denizbank Kredi Kartı Nasıl İptal Ettirilir?

Her bankanın müşterilerinin kullanımlarına sundukları kredi kartlarının iptalleri için farklı yolları vardır. Bu noktada tüketicilerin bu iptal yollarını ve iptal ettirebilmek için gerekli olan prosedürleri bilmeleri önemli bir noktadır. Denizbank kredi kartı iptal edilmesiiçin yine banka müşterilerine başvuru yapma yolları ve hizmetleri sunar. Öncelikli olarak kredi kartını iptal ettirmek isteyen kişiler ya da ticari müşteriler bizzat banka şubelerine giderek iptal başvurusu yapabilirler. Bu yol ile banka görevlisi yardımı ile iptal süreci başlatılır ve inceleme sonrası gerekli şartlar sağlanıyorsa kart kullanıma kapatılır veya iptal edilir. Farklı bir iptal başvuru yöntemi ise Denizbank işlem merkezini veya müşteri hizmetleri numarasını aranmasıdır. Bu yöntemde kişiler iptal talepleri için görüşme yaparlar ve kredi kartı iptal işlemleri başlatılır.