• ALTIN (TL/GR)
  1.889,22
  % -0,63
 • AMERIKAN DOLARI
  28,8814
  % -0,26
 • € EURO
  31,5007
  % -0,89
 • £ POUND
  36,5182
  % -0,65
 • ¥ YUAN
  4,0462
  % -0,24
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Bee Coin (BEE TOKEN) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

bee coin gelecegi

Bee Coin, oyunlaştırılmış bir deneyim sağlayan yeni bir blockchain sistemidir. Kullanıcıların cep telefonundan madencilik yapabileceği bir kripto para birimi olan Bee’yi kazanmaları için kurulmuş bir kripto türüdür. Bee Network kripto para madenciliği oyunu anlık olarak pil ve şarj tüketmeyen bir sistem üzerine kurulmuştur ve bu nedenle kullanıcılarını engellemeden oyunlara izin verir. Bee oyunları, gerçek insanlardan oluşan bir ağ olacak şekilde özenle tasarlanmıştır.  Sistemi tamamen mobil madencilik yapılmasına olanak tanıyan dijital para olarak kurulan Bee Coin, oyunlaştırılmış blockchain yapısı sayesinde Bee Coin kazanılmasına olanak sağlayacaktır. Bee coin, hala kurulum ve üretim aşamasında olduğu için kripto dünyası ile ilgilenen yatırımcılara şu anlık daha fazla bilgi verilmeden belirli bir kitlede merak uyandırılarak bee coinin beklenmesi hedefleniyor. Bee coinin tamamen bir akıllı cihaz oyunu olarak kurulması sayesinde yatırımcılar, ayrı bir cihaza gerek duymadan telefonlar aracılığı ile bee network oyununu oynarken bee coin kazanabilecekler. Bu nedenle oyununda yatırımcılara karşı sunduğu bir kriter veya şart bulunmadan isteyen her yatırımcı tarafından tercih edilebilecek ve kullanıma açık olacak.

Bee Coin’in Tarihçesi

bee coin gelecegi

Bee coin henüz üretim aşamasında olduğu için bir tarihçe bilgisi bulunmuyor; fakat üreticilerinin açıklamaları ile birlikte yatırımcılar da bee coin hakkında bilgi sahibi olabilmeyi başarıyorlar. Bee coin üreticilerinin yaptığı açıklamalara göre; bir süredir içerik üretimi aşamasında olan bee coin birkaç yıl içerisinde yatırımcıların kullanımına sunulacak ve bu süre zarfı boyunca yatırımcılara küçük bilgiler verilerek, bee coine bir kitle oluşturulacak. Bee coinin yatırımcı kitlesinin çoğunlukla oyuncular ve oyun sevenlerinin olacağı ön görülüyor. Nedeni ise bee coinin, tamamen bir oyun sistemi üzerine kurulu olması. Bee coin oyun sistemi üzerine kurulu olduğu için tercih edilirken, bir grup yatırımcı tarafından da oyunun ne kadar güvenilir olabileceği sıklıkla sorgulanıyor. Bee coin üreticileri için bee coinin, oyun olmasının yanı sıra çok ciddi güvenlik altyapısı ile korunacağı da söylentiler arasında olurken yatırımcılar ile kesin bir bilgi de paylaşılmamıştır.

Bee Coin Ne Zaman Üretilmeye Başladı?

Bee coin, kısa bir süre önce içerik üretimine hazırlanarak altyapısının tamamen oyun sistemi ile çalışacağını açıklamıştı; fakat üreticilerinden alınan bilgilere göre bee coin 2024 yılında yatırımcıların kullanımına bir oyun halinde sunulacağı için şu an üretimi hakkında net bir bilgiye ulamak mümkün değildir. Yetkili kişiler tarafından piyasaya sürüleceği yıl 2024 olarak verilmese de hangi aylar içerisinde piyasaya sürüleceği veya 2024 yılından daha erken, geç sürülebilme ihtimalinin olup olmaması hakkında da bir bilgi yayınlanmamıştır. Bu nedenle bee coin hakkında yatırımcıların sahip olduğu tek bilgi 2024 yılı içerisinde yayınlanacak olmasıdır ve bu bilgi ve bee coinin içeriği dışında herhangi bir bilgi bekleyenler ile paylaşılmamıştır.

Bee Coin Nereden Alınır?

Bee coin bir nevi madencilik oyunu olarak piyasaya sürüleceği için ve oyundan kazanılan ödüller ile bee token elde edileceği için şu an tahmin edilen bilgiye göre kendi oyun uygulamasında yayınlanacak; fakat daha sonra bee coin olarak diğer borsa sitelerinde yayınlanıp, yayınlanmayacağı hakkında hiçbir bilgiye ulaşılamamaktadır. Bu nedenle birçok yatırımcıda bu durum kafa karışıklığına neden olurken ilerleyen süreçte üreticiler tarafından bekleyenlere bir açıklama yapılması bekleniyor.

Ayrıca BNB Coin (BİNANCE) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları adlı yazımıza göz atın!

Bee Coin Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

Şu ana kadar yalnızca bee coinin içeriği hakkında yatırımcılar ile bilgi paylaşılırken, oyunun altyapısında hangi altyapının kullanılacak olduğu hakkında hiçbir bilgi piyasaya servis edilmemiştir; fakat analistlere göre, oyun sistemli bir coin çıkarılacağı için altyapısının oldukça güvenli olacağı ön görülenler arasında. Bu nedenle şu an için bee coinin hangi alt yapıyı kullanacağı hakkında bir şey söylemek mümkün değil. Oyun altyapısına sahip olan ilk coin olarak yayınlanacak olmasa dahi madencilik oyununu esas alarak içeriğinde ilk coin olarak piyasaya sürülecektir ve bu nedenle bir grup yatırımcı tarafından yayınlanmasına belirli bir süre olsa dahi kitle oluşturulmuştur. Bee coinin madencilik oyunu olarak yayınlanması, orada kazanılacak olan coinler için büyük anlam taşıyor ve oyun içerisinde kazanılan ödüllerin bee coine dönerek başka yerlerde kullanılabilecek olması da yatırımcıları cezbeden en önemli kısmı.

Bee Coin’in Avantajları Nelerdir?

bee coin nedir

Her coinin kendine özgü belli başlı avantajları bulunduğu gibi elbette ki bee coinin de kendine özgü farklı avantajları bulunuyor; fakat oyun piyasaya sürülmeden ve sistem görülmeden bee coinin avantajları hakkında pek bir şey söylemek mümkün olmuyor. Bee coin, yapılan araştırmalara ve verilen küçük bilgilere göre yatırımcılar tarafından avantaj görülen noktasının oyun sisteminde coin kazanılıyor olması olduğu öğrenildi. Oyun sayesinde yatırımcılar eğlenirken, ödüller sayesinde gerçek kripto para kazanarak yatırımlarına güç katabilecekler ve bu özellikte yatırımcıları en çok cezbeden kısım olarak karşımıza çıkıyor.

Bee Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

Bee coin, yayınlanmadan önce dezavantajlarından bahsetmek çok zor olsa da yatırımcıların şu an ki görüşlerine bakılarak, oyun altyapısı ile kurulduğu için bazı kitleler tarafından güvenlik endişesi yarattığı gözlemlenmiştir. Bu nedenle bir grup yatırımcı bee coini oldukça riskli ve güvenilmez bulurken, oyun sistemi ile kurulan coinin altyapısında ne kullanılacağı da oldukça fazla merak ediliyor.